A 7-8. osztályos tanulók között az Országos Történelem Verseny megyei fordulóján
Hajnal Levente 8. b osztályos tanulónk 4. helyezést, Kovács Bence Bulcsú 7. b osztályos tanulónk  9. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk: Gálikné Nagy Erzsébet. Gratulálunk eredményeikhez.

2017. május 14. - Budapest, Műszaki Egyetem

Eredmények:
Virág Imre 6. b III. helyezés
Kovács Bence Bulcsú 6. b VI. helyezés

Felkészítő tanár: Gálikné Nagy Erzsébet

A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium ebben a tanévben 12. alkalommal rendezte meg az „Őseink nyomában” című honismereti pályázatíró versenyt az általános iskolák és a nyolcosztályos gimnáziumok 10-14 éves korosztálya számára. A diákok egyéni és csoportos kategóriában indulhattak, az értékelés évfolyamok, illetve az egyéni és csoportos munkák szerint külön történt.

Ebben a tanévben Jász-Nagykun-Szolnok megye, Heves megye és Pest megye iskoláiból összesen 92 tanuló 53 munkával pályázott.

Végeredmény

Az Országos Történelemverseny a 7-8. évfolyam megyei fordulóján Hajnal Levente 7. b osztályos tanuló 13. helyezést ért el. Felkészítő tanára Gálikné Nagy Erzsébet.