Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

2017. január 26-án színházi előadásra utazott iskolánk négy osztálya, a 6.a, a 6.b, a 6.c és a 7.b.
Az úti célunk Eger városa volt, ahol a Gárdonyi Géza Színház színvonalas előadását tekinthették meg tanulóink. Külön örömként éltük meg mindannyian, hogy a darabban fergeteges játékú gyermekszínészek is játszottak. A Néri Szent Fülöp életét feldolgozó Luigi Magni és Bernardino Zapponi filmje alapján készült színdarab nagy sikert aratott a gyerekek és kísérő pedagógusok körében is, hiszen örök érvényű gondolatokat adtak át a színészek, s minden korosztály megtalálhatta a maga szórakozását. Bízunk benne, hogy minden tanulónk magával vitte a szállóigeként ismeret mondatot: Legyetek jók, ha tudtok.
Köszönjük a szervező és kísérő pedagógusok Szűcsné Fehér Csilla, Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Móczó Erika és Jakkel Imre munkáját.

 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv