Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Darules a Hortobágyon

Iskolánkban már hagyomány, hogy ősszel a darvak nyomába eredünk. 2017. október19-én a 40 fős, 5-8. osztályos tanuló kíváncsian és izgatottan érkezett meg a hortobágyi halastavakhoz, ahonnan kisvonattal jutottak el a Kondás tóig. Itt magaslesről illetve madárvártákból távcsövekkel figyelhették meg a tarlókról a tóra behúzó szürke darvak több ezres csapatait. A természet e csodája egészen sötétedésig tartott. Az élménydús délután felfedezéseit a buszon vitatták meg a gyerekek.
Reméljük, jövőre hasonlóan szép élményekben lesz részünk.

Jakkel Imre

 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv