Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Iskolánk a városi iskolák felső tagozatosainak JEGES VETÉLKEDŐT rendezett december 8-án a Jégpályán, melyet Sipos Zoltán képviselő úr nyitott meg. Lelkesítő köszöntője után a csapatok játékos ügyességi versenyén a Lehel Vezér Gimnázium csapata ezüst, a Szent István-os csapat arany érmet szerzett. A vetélkedő feladatait Kiss-Kovács Kinga és Lencse Lívia tanárnők állították össze. A jégen és a pályán kívül a 9-10.-es gimnazisták segítették a csapatokat, kínálták a forró teát.

A JÁI Bercsényi Miklós és a Székely Mihály Általános Iskolai Tagintézményei JÁSZSÁG SZERETLEK címmel vetélkedőt szerveztek november 29-én. Iskolánkat Polovics Petra és Rideg Zsófia 9.a osztályos tanulóink képviselték. Köszönjük nekik és lelkes szurkolótáboruknak a tartalmas vetélkedést!

A Gróf Apponyi Albert Általános Iskola JÁSZOK ÁSZA című rendezvényén két fellépő képviselte iskolánkat november 23-án. A 8.a osztályosok Hódító tapsrondója a zsűri különdíját kapta.
Felkészítő tanárok: Muhari Éva, Parti Tamás, Szabóné Darócz Mária.
Kátai Viktória 7.b osztályos tanuló a II. korcsoportban (7-13.osztályosok!!)  harmadik helyezést kapott Csondor Kata Add tovább! című dalának előadásáért.
Gratulálunk a Jászok Ásza Szent István-os győzteseinek!

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv