Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

Kedves Szülők! Kedves Tanulók!

Pócs János országgyűlési képviselő úr és Dr. Besenyi Vendel helytörténész ünnepi beszédíró versenyt hirdetett az 1848-49-es események megidézésére. Iskolánk volt és jelenlegi tanítványai pályáztak. Köszönöm azoknak, akik like-kal szavazva  támogatták tehetséges tanítványainkat!
Köszönet Csizmadia Viktornak és Szappanos Gellértnek, hogy képviselték iskolánkat.
Babinszki Gellért -volt diákunk-jelenleg az Eszterházy Károly Egyetem hallgatója különdíjban részesült.
Gratulálunk mindhárom fiatalnak!