Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

A 2021-es határon átnyúló Zöld Okos Kupa fenntarthatósági verseny 7-8. évfolyamos Palánta korosztályában iskolánkat több csapat is képviselte.
A legjobb eredményt 7.C osztályos tanulóink érték el:
Balázs Hunor, Czigány Jakab és Sárközy Zsombor csapata megyei 4. helyezéssel zárta a versenyt.
Gratulálunk a diákoknak, akik házirendünk szabályozása értelmében mindannyian intézményvezetői dicséretben részesülnek.
Köszönjük Szabóné Várdai Brigitta tanár néni felkészítő munkáját.