Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com


Nevek balról jobbra:
Muhari Éva (magyar); Forgács Lászlóné (német); Nagyné Sipos Marianna (angol); Szőke Péter (testnevelés); Miklósné Kis Ildikó (német); Móczó Erika (kémia); Stelkovicsné Kreuter Anikó intézményvezető-helyettes (magyar-ének); Guba Ferenc (matematika-fizika); Mészárosné Suba Judit intézményvezető-helyettes; Nyitrainé Tajti Edit (matematika-fizika); Pomázi Imréné intézményvezető; Kátainé Tasi Tünde iskolatitkár; dr. Zrupkóné Pernyész Lívia (földrajz-történelem); Szabóné Darócz Mária (biológia); Goda Krisztina (angol); Szécsiné Csákó Éva iskolatitkár).
A kép 2017. december 2-án készült, a 12.a osztály Szalagavató ünnepségén. /"Igazoltan távol lévők": Kugler Erika (rajz-etika-média); Szöllősiné Kárpáti Ágnes, Kiss-Kovács Kinga és Szöllősi Szabolcs (testnevelés). /
A gimnáziumban tanító tanárok: Majzik Zsuzsanna (angol); Fekete Viktória (történelem); Béres Gábor (matematika); Szabó-Bálint József és Palkó-Deli Andrea (informatika); Parti Tamás (angol-dráma és tánc)

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv