Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

A Határtalanul! pályázat keretében márciusban gimnazistáink öt felejthetetlen napot tölthettek  Erdélyben. A cél, hogy a marosvásárhelyi Szász Adalbert Sportlíceum diákjaival felvegyük a kapcsolatot. A diákok nagy szeretettel és saját készítésű süteménnyel vártak minket. A HAT-17-03-2017-00069 számú "A sport is összeköt! elnevezésű pályázat az utánpótlás-nevelés megismerését és megismertetését tűzte ki célul. Az erdélyi és a partiumi, illetve a jászberényi olimpikonokról tartott képes beszámolók után futball-és kézilabda mérkőzéseket játszottunk. El kell ismerni, vendéglátóink erős ellenfélnek bizonyultak, s bár Marosvásárhelyen vereséget szenvedtünk, júniusban a visszavágó nem maradhat el! Erdély gyönyörű tájegységei, természeti értékei, emlékhelyei, kastélyai , a meleg vendégszeretet- mind lenyűgöztek bennünket. A külhoni diákokat június 9-13-ig mi látjuk vendégül. Addig is emlékül ott hagytuk Ézsiás Judit, Szvet Lilla és Urbán Orsolya által készített gimis zászlónkat.

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv