Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

„Paul Valéry: Oszlopok éneke…..

Az időn átkelünk
s tündöklő termetünk
mondhatatlan nyomában
mondák kelnek csodásan….”  
A jászfelsőszentgyörgyi József Attila Művelődési Házban rendezték meg 2018. március 24-én a Fiatal Jászsági Értelmiségiek Konferenciáját. A konferencia elnöki tisztét Nagy András, az LVG nyugalmazott igazgatója töltötte be. A zsűri elnöke Dr. Molnár Sándor intézetigazgató, tanszékvezető egyetemi tanár. Tagjai: Dr. Hargitay Zoltán orvos, Nagy András nyugalmazott gimnáziumi igazgató, Dr. Turjányi Sándor nyugalmazott adjunktus.
A rendezvényt Pócs János, a Jászság országgyűlési képviselője nyitotta meg. Gimnáziumunkat Pozsonyi Ivett 12. a osztályos tanuló és dr. Zrupkóné Pernyész Lívia tanárnő képviselték. Ivett prezentációjában a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnáziumban megvalósuló Európai Nagykövetiskola programot mutatta be, és a januári brüsszeli utazásukról tartott élménybeszámolót.
A konferencia célkitűzése, hogy bemutassa, mivel foglalkozik kistérségünk ifjúsága. S hogyan és mivel igyekszik a XXI. század elején jobbá és szebbé tenni a Jászságot, Magyarországot, Európát s a Földünket.

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv