Május 15-én a POK által szervezett versenyek győzteseit jutalmazták kedves ünnepség keretében. Szép hagyomány, hogy a díjazott tanulók egy szál virággal köszönték meg a meghívottak előtt felkészítő tanáraik munkáját. A taps a szolnoki Megyeházán iskolánk három tanulójának és tanáraiknak szólt: Varga Krisztián a  megyei német versenyen ért el 1. helyezést, felkészítő tanára: Miklósné Kis Ildikó.
Ézsiás Judit a megyei rajzversenyen különdíjat kapott,  Urbán Orsolya 1. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Kugler Erika.