Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

ÖKO-nap a Gimnáziumban október 8-án:Milyen sebességgel repül a méh? Hogyan ismerik fel "családtagjaikat"? Mi vár a hereméhekre? Mindez és még sok más érdekesség derült ki Németh Viktor,iskolánk laboránsának előadásából. A totó után irány a Hajta! Szabóné Marika néni tesztje a csapattagok természetismetetben való jártasságára kérdezett rá. Nyitrainé Edit néni matematikai feladványokkal doppingolta a Zúgó körül barangolókat. Szőke Péter tanár úr a gimisek ügyességét tette próbára. Szerencsére minden gyerek visszatalált,sőt, tanáraink sem vesztek el. Köszönet Miklósné Ildi néninek a szervezésért. Az izgalmas vetélkedőt a 12.-esek egyik csapata nyerte. Jószívűségüknek köszönhetően tortájukból az egész osztály lakmározhatott.
A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, álló emberek, fa, gyermek, túra/szabadtéri és természet
A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, gyermek, túra/szabadtéri és természet

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv