Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Különleges biológia fakultáció

2019. 06.05-én, szerdán biológia fakultáción Bozóki Balázs biológus előadását hallhattuk. Az általa készített PPT-ben bemutatta az aktuális kutatási anyagát: a hódokat, a hüllőket és kétéltűeket. Az elméleti ismeretek után belevetettük magunkat az egyed feletti vizsgálatokba: kipróbáltuk ennek a szakmának egyik gyönyörét, bagoly köpeteket boncolhattunk. Előkerültek bordadarabok, állkapcsok, sőt még egész koponyák is. Kaptunk előre kinyomtatott lapokat és internetes dokumentumot, ahol lerajzolt csontok segítettek felismerni, hogy milyen állatokat evett a köpet gazdája. Madarak, egerek, pockok kerültek felismerésre. Sok információval és gyakorlati tudással lettünk gazdagabbak. Köszönjük az élményt!
Nyitrai Petra 11.a

       

 

 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv