Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Az Európa Parlament Nagykövet Iskola program keretén belül Nagyné Sipos Marianna és dr. Zrupkóné Pernyész Lívia irányításával március 18-20-án éghajlatváltozással foglalkozó, kétnapos online európai ifjúsági csúcstalálkozón vettek részt gimnazistáink.
Egész Európából 33 középiskola több, mint 200 diákjának részvételével zaljott az esemény,  "a mi éghajlatunk, a mi jövőnk" jelmondat szellemében angol nyelven vitatták meg a résztvevők a környezet védelmének legjobb módjait.
Magyarországot a mi iskolánk diákjai képviselték:
10.A: Brindzik Dorina, Baráth Petra, Kovács Bence Bulcsú, Virág Imre János
12.A: Hanka Enikő, Forgács Partik, Fenyves Szabolcs
Joggal lehetünk büszkék gimnazistáinkra, hiszen színvonalas szereplésükkel iskolánk, városunk, országunk hírnevét erősítették. Köszönjük mindannyiuknak a részvételt, emellett a kollégáknak köszönet a lelkes és eredményes felkészítő munkáért.

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv