Az április 5-én megrendezett Megyei angol nyelvi verseny döntőjében Fenyves Szabolcs 10. a osztályos tanuló (I. kategória) 4. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk Szabolcsnak és Majzik Zsuzsanna felkészítő tanárnak.

Április 10-én a Főiskola szervezésében rendezték meg a város diákjainak az angol nyelvi szépkiejtési versenyt, ahol a 9. és 10. osztályosok mérték össze angol beszédstílusukat. Gimnáziumunkat Varga Csenge 10. a osztályos tanuló képviselte, aki a versenyen 2. lett 25 diák közül. Gratulálunk Csengének és felkészítő tanárának, Majzik Zsuzsannának.

A 10. évfolyamosok közül az I. kategóriában a Megyei angol nyelvi verseny döntő fordulójába jutott  Fenyves Szabolcs.
Gratulálunk a szép teljesítményhez neki és felkészítőjének, Majzik Zsuzsanna tanárnőnek, s az április 5-én megrendezésre kerülő döntőbe további szép sikert kívánunk.