A Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából (november 28.) az Eszterházy Károly Egyetem Jászberényi Campusa a középiskolásoknak rendezett városi irodalmi vetélkedőt, ahol 12.-es gimnazistáink I. helyen végeztek. Az Ezüstkor csapat tagjai: Balogh Erika, Lénárt Anna, Szántó Dóra Bernadett, Nyitrai Petra, Szvet Lilla. Gratulálunk a teljes győzelemhez!
Cikk: https://jaszbereny.uni-eszterhazy.hu/hu/jaszbereny/jc/hirek-110/c/irodalmi-vetelkedo?fbclid=IwAR3EbI9ktLsLOaFXZ9I0XJlfQvmT1JF6ztQ2AVA9hVHGjZh4OT-nrxdDR04

A Jászberényi Városi Könyvtár "VII. Csillagkürt" versíró pályázatán Sárközi Bianka 12.-es gimnazistánk ismét elhozta "Ki nem mondott szavai" című versével az I. helyezést. Gratulálunk Biusnak, akinek verseit iskolánk Centenáriumi Évkönyvében is olvashatjuk.

Március 8-án rendezték meg Szolnokon a Megyei magyar irodalom verseny szóbeli fordulóját. Az írásbeli eredmények alapján a megye legjobb 10 versenyzőjét hívják a szóbelire,ahol a 11. évfolyamosok közt Zsombók Lídia 2. helyezett,Szántó Dóra Bernadett 4. helyezett lett.
Gratuláliuk a kimagasló eredményhez a versenyzőknek és a felkészítő tanárnak, Stelkovicsné Kreuter Anikónak.

Az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola és Pedagógiai Intézet által szervezett (2017. április 26.) Helyesírási verseny eredményei
I. kategória
1. hely: Kocsis Emese 4.b (Felkészítő tanára: Mészárosné Suba Judit)
IV. kategória
1.hely: Galvács Adél 10.a (Felkészítő tanárai: Muhari Éva és Stelkovicsné Kreuter Anikó)
Gratulálunk tanulóinknak és felkészítőiknek.
Bővebben a Facebook-oldalunkon!

A Megyei irodalom verseny írásbeli és szóbeli fordulójának eredményeként Csatári Zsófia 12. osztályos tanuló 7. helyen végzett 2017. március 10-én Szolnokon. Felkészítő tanára Muhari Éva.

A Lehel Vezér Gimnázium jubileumi szavalóversenyén (2017. március 13.) Molnár Levente (11.a) 2. helyezést ért el, Csikós Dániel emléklapot kapott. Felkészítő tanáruk: Stelkovicsné Kreuter Anikó