Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

A Várhelyi Matematikaverseny végeredménye:
I. és II. kategóriában
Kóré Milán Viktor (9. évfolyam) 2.,
Varga Krisztián (11. évfolyam) 4.
Remete Gergő (9. évfolyam) 7. helyezést ért el, felkészítőjük Nyitrainé Tajti Edit tanárnő,
Bárdy Dániel Béla (12. évfolyam) 19. helyezett lett, felkészítője Guba Ferenc tanár úr.

A tanulók teljesítményét abszolút kategóriában (matematika tagozatos gimnáziumok között) is értékelték:
Varga Krisztián 10., Kóré Milán Viktor 21., Bárdy Dániel Béla 24. helyezést ért el.
Gratulálunk a felkészítő kollégáknak és a diákoknak az elért szép eredményekhez.