Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

Örömmel tájékoztatom Önöket a Várhelyi Ferenc matematikaverseny kimagasló eredményéről.
A nyolcadikosok közül Nyitrai Balázs Péter I. helyezést ért el Fejes Balázs pedig 15. helyezett lett. Felkészítőjük Pestiné Járomi Edit.
A gimnazisták közül Varga Krisztián 12/II. kategóriában I., 12/abszolút kategóriában II. helyezett lett. ☺
Kóré Milán 10/II. kategóriában III., 10/abszolút kategóriában pedig 13. helyezést ért el. A gimnazisták felkészítője Nyitrainé Tajti Edit.
Kategóriánként az első három helyezett tanuló oklevelét és jutalmát a májusban tartandó összevont díjátadó gálán veheti át.
Gratulálok a kimagasló eredményekhez felkészítő kollégáimnak és a diákoknak. Köszönöm a színvonalas munkát.
Pomázi Imréné, intézményvezető