2018. március 24-én a szolnoki Varga Katalin Gimnáziumban megrendezték az Oktatási Hivatal által meghirdetett Szenti Ernő megyei rajzversenyt. A verseny résztvevői között általános és művészeti gimnáziumos diákok egyaránt szerepeltek. Iskolánk tanulói közül Urbán Orsolya 10.a osztályos tanulónk 1. helyezést ért el Színes csendélet kategóriában. Ézsiás Judit 10.a osztályos tanuló különdíjban részesült Monokróm tanulmány, csendélet kategóriában. Horváth Hanna 9.a osztályos diákunk is szépen szerepelt Portré kategóriában.
Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő Kugler Erika tanárnőnek!