Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

2018. március 24-én a szolnoki Varga Katalin Gimnáziumban megrendezték az Oktatási Hivatal által meghirdetett Szenti Ernő megyei rajzversenyt. A verseny résztvevői között általános és művészeti gimnáziumos diákok egyaránt szerepeltek. Iskolánk tanulói közül Urbán Orsolya 10.a osztályos tanulónk 1. helyezést ért el Színes csendélet kategóriában. Ézsiás Judit 10.a osztályos tanuló különdíjban részesült Monokróm tanulmány, csendélet kategóriában. Horváth Hanna 9.a osztályos diákunk is szépen szerepelt Portré kategóriában.
Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő Kugler Erika tanárnőnek!


KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv