A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ új versenyt hirdetett ebben a tanévben. Az "Ép testben ép lélekkel" testnevelés- és  sportelméleti versenyen a 9-12. évfolyam tanulói vehettek részt. Az írásbeli forduló után a legeredményesebb tanulókat hívták be a szolnoki Varga Katalin Gimnáziumba. A szóbeli fordulón a megyéből 15 tanuló vett részt. A verseny ismeretanyaga az olimpiai játékokra, az egészséges életmódra, sportági és biológiai-anatómiai ismeretekre vonatkozott.
Az összesített eredmény alapján Halápi Ákos 2., Vas Viktor 3., Babinszki Gellért 4. (12.a osztályos tanulók), Bori Zsolt (11.a osztályos) 5. helyezést ért el.
Gratulálunk a fiúknak és köszönet Földvári Gabriella tanárnőnek felkészítő munkájához!

A városi Egészségnapi sportversenyen szereplő csapataink eredményei:
Labdarúgás: Gimnázium I. hely
Csapattagok: Baráth Richard, Mogyoró László, Urbán György, Czető Dávid, Raffael József, Peredi Dominik, Vadkerti Viktor.

Kosárlabda: Gimnázium I. hely
Csapattagok: Sebők Máté, Czimmer Gergely, Kaszás Márton, Rékasi Bojta, Szabó Martin, Czimmer Bence

Gratulálunk versenyszerűen sportoló diákjainknak az első rangú eredményekhez!