A Megyei Történelemversenyen Kalóczkai Márk 4. helyezett, Kohári Krisztián 5. helyezett lett a 10. évfolyamos gimnázium kategóriában.
Szeretettel gratulálunk Dr. Zrupkóné Pernyész Líviának és a diákoknak a színvonalas felkészüléshez és szerepléshez, köszönjük munkájukat.

A Savaria Történelem Verseny megyei döntőjének eredménye: Kohári Krisztián és Gergi Emese 10. illetve 8. helyezést ért el saját évfolyamában.
Gratulálunk a diákoknak és dr. Zrupkóné Pernyész Lívia tanárnőnek.
A POK által támogatott MEGYEI TÖRTÉNELEMVERSENY döntőjének eredménye:
Az írásbeli forduló alapján a Szolnokon rendezett szóbeli fordulóba a megye legmagasabb pontszámot elérő 10 tanulóját hívták be. Pozsonyi Ivett (12.a) megyei 5 helyezett, Molnár Levente (12.a) megyei 10 helyezett lett.
Gratulálunk a végzősök újabb sikeréhez és felkészítő tanáruknak, dr. Zrupkóné Pernyész Líviának.

A felkészülés pillanatai-jókedv, humor és sok okos gondolat.

A Savaria Országos Történelem Tantárgyi Verseny megyei fordulójában a 9. évfolyamosok kategóriájában Kohári Krisztián megyei 6. , Kalóczkai Márk pedig 12.lett.
A Megyei történelemverseny megyei fordulójába, a legjobb 10 közé jutott a 12. évfolyamosok közül Pozsonyi Ivett és Molnár Levente.
Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáruknak: dr. Zrupkóné Pernyész Líviának!

A Megyei történelemversenyen két 12. osztályos diákunk az első tíz legjobb tanuló közt szerepelt: Csatári Zsófia  2. helyen, Gergi Tamás 10. helyen végzett az írásbeli és szóbeli forduló eredményeként.

Felkészítő tanáruk: dr. Zrupkóné Pernyész Lívia.