Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

 

 

Díj elnevezése

Negyedik évfolyam

Nyolcadik évfolyam

Gimnázium

2020

Talentum-díj

 Galsi Liza

 Baráth Nóra

Ézsiás Judit

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

 

---------------

Szőcs Mónika Nikolett

Szűcs Márton

Móczó Márk

--------------

 

Diákönkormányzat díja

 

---------------

 Kun Barbara

Kisnémet Petra

 

Nevelőtestület elismerése

 

 

---------------

  Belányi Anna

 Pataki Zita

 Papp Luca

 Fejes Balázs

 Kövér-Somoskeőy    

 Kincső

Varga Krisztián

 

Tankerületi díj

 ---------------

 Balla Fanni Anna

Urbán Orsolya

2019

Talentum-díj

Dobrán Réka

Szűcs Emese

Galvács Adél

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

---------------

Dobrán Flóra

Molnár Bálint

Török Karola Kata

---------------

 

 

Diákönkormányzat díja

---------------

Juhász-Aba Nikolett

---------------

 

Nevelőtestület elismerése

---------------

Husznay Szidónia, Virág Imre János

Fenyves Ákos

 

Tankerületi díj

---------------

Szabó György

Erdős Roland

2018

Talentum-díj

Mezei Gréta

Fülöp Luca

Pozsonyi Ivett

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

--------------

Martonvári Lilla
Szebenyi Csenge
Palcsó Martin

Sziráki Boglárka Tünde

 

Diákönkormányzat díja

Lukáts Zsombor

Szécsi Lilla

----------

 

Nevelőtestület elismerése

--------------

Tiborcz Dóra Noémi
Pásztor Gréta Katalin
Gergi Anita

Szabó Alexandra

 

Tankerületi díj

--------------

Gergi Henrietta

Ézsiás Máté István

2017

Talentum-díj

Kocsis Emese

Dobrán Fanni

Czimmer Gergely
Magyar Martin

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

----------

Somogyi Barbara
Zsigó Bence
Zsigó Máté

Inges Zénó

 

Diákönkormányzat díja

----------

Halász Rebeka

Boros Bella

 

Nevelőtestület elismerése

----------

----------

Sebők Máté

 

Tankerületi díj

----------

Rideg Patrik

Galvács Ákos

2016

Talentum-díj

Kövér-Somoskeőy Kincső

Czigány Hella

Sass Máté

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

----------

Móczó Milán
Halápi Ákos

Harmath Zsófia

 

Diákönkormányzat díja

Bálint-Kraft Lilla

Szántó Dóra Bernadett

Gulyás Erika Anna

 

Nevelőtestület elismerése

Gazsi Botond

Polgár Bálint

Varga Stefánia

2015

Talentum-díj

Dobrán Flóra

Galvács Adél

----------

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

----------

Nyekeczki Dániel

-----------

 

Diákönkormányzat díja

----------

-------------

Kis Ákos

 

Nevelőtestületi dicséret

----------

----------

Agócs Anett

2014

Talentum-díj

Rusvai Zoltán

Ménkű Andrea

Halasi-Czalbert Pál

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

----------

Bábosik Boglárka
Sziliczei Német Rebeka
Tiborcz Dániel

Kis Virág

 

Diákönkormányzat díja

Csibra Barnabás

Szűcs Barbara Lilla

Novák Emese

2013

Talentum-díj

 

 

Majzik Dávid Gábor

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

----------

 

Radics Zoltán

 

Diákönkormányzat díja

 

 

Kövér Patrik

2012

Talentum-díj

Rusvai Miklós

Ördög János

Madarasi Adrienn

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj
Pap Ádám emlékére (gimn.)

----------

Dancsó Bálint

Nagy Valentina

 

Diákönkormányzat díja

Mezei Virág

Sass Máté

Mizsei Mirella

 

 

Díj elnevezése

Negyedik évfolyam

Nyolcadik évfolyam

2011

Talentum-díj

Novák Áron

Cseh Marianna

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

------------

Bordás Sándor

 

Diákönkormányzat díja

Nagy Noémi

Honti Henriett

2010

Talentum-díj

Ménkű Andrea

Barnabás Helga

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

----------

Kis Virág

 

Diákönkormányzat díja

Tóth Emma

Fekete Máté

2009

Talentum-díj

Ágota Patrik

 

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

--------

Pap Ádám

 

Diákönkormányzat díja

 

 

2008

Talentum-díj

Venislovas Veronika

Barta Alíz

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

--------

Sándor Beatrix

 

Diákönkormányzat díja

 

 

2007

Talentum-díj

Yosef Markos

Somogyi Adrienn

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

--------

Pataki Boglárka

 

Diákönkormányzat díja

 

 

2006

Talentum-díj

Hoffer István

Szerencsés Martina

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

--------

Pomázi Tamás

 

Diákönkormányzat díja

 

 

2005

Talentum-díj

Gara Luca

Szőke Laura

 

Jó tanuló, jó sportoló-díj

--------

Tamás Márton András

 

Diákönkormányzat díja

 

 

 

 

 

 

 

 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Könyvtári rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Jelentkezési lapok

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv