Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

 Zirzen Janka közoktatási díj  
Mészárosné Suba Judit intézményvezető-helyettesnek

Áprilisban kaptuk a jó hírt, hogy ebben az évben a grémium a Zirzen Janka közoktatási díjat Mészárosné Suba Judit intézményvezető-helyettesnek ítélte. A járványügyi helyzet miatt elmaradt ugyan a város napi rendezvény Jászberényben, de nemzeti ünnepünk előestéjén, 2020. augusztus 19-én gálaműsor keretében adták át a legfontosabb városi kitüntetéseket a Lehel Film-Színházban. A történelmi zászlók és a Jászkürt behozatala után felcsendült a nemzeti és a jász himnusz a Jászsági Hagyományőrző Egylet közreműködésével. Szikra István, Jászberény díszpolgára ünnepi köszöntője után Budai Lóránt polgármester átadta a kitüntetéseket. A ceremónián bemutatták a díjazottak szakmai életútját, tevékenységét.
Gratulálunk Mészárosné Suba Judit tanítónőnek a lelkiismeretességéhez, színvonalas munkájához méltó elismeréshez.
Köszönjük a már több mint egy évtizede végzett precíz, körültekintő, segítőkész intézményvezető-helyettesi munkáját, mely nélkülözhetetlen az iskola működéséhez, az iskola életének szervezéséhez. Kívánjuk, hogy a kitüntetés adjon erőt, hitet a következő években is a pedagógusi és vezetői munkával járó feladatai ellátásához.

 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Könyvtári rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Jelentkezési lapok

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv