Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Iskolánk pedagógusait a 2020-21-es tanévzáró ünnepségen köszöntöttük:
A Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium Talentum Alapítványa „Talentum” díjat adományozott NAGYNÉ SIPOS MARIANNA angol nyelv szakos és BÉRES GÁBOR matematika-kémia szakos pedagógusok részére kiváló nevelő-oktató munkájukért, az iskola színvonalas működésében nyújtott kiemelkedő tevékenységükért.
Gratulálunk országos és városi elismerésben részesülő pedagógusainknak:
MAJZIK ZSUZSANNA mesterpedagógusnak, aki az Emberi Erőforrások Minisztériuma elismerő oklevelében részesült kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként.
HAJNAL ANIKÓ gyógypedagógusnak-fejlesztő pedagógusnak és MÓCZÓ ERIKA matematika-kémia szakos tanárnak, NOVÁKNÉ BERÉNYI KATALIN tanítónak, akik a Jászberényi Tankerületi Központ kiváló pedagógusa elismerésében részesültek. Az elismerést ünnepélyes keretek között a Tankerület ünnepségén vehetik majd át a kollégák.
A Jászberényi Tankerületi Központ vezetői, Zsemberi Zoltán igazgató úr és Mészárosné Vas Márta szakmai igazgató-helyettes asszony személyesen gratulált Majzik Zsuzsannának a minisztériumi elismeréshez és Pomázi Imréné intézményvezetőnek a Magyar Ezüst Érdemkereszt kitüntetéshez.
 

A Jászberényi Tankerületi Központ nagyszabású ünnepség keretében köszöntötte a Tankerület díjazottjait és az országos elismerésben részesülő kollégákat. Augusztus 31-én ünnepélyes keretek közt vehette át SZABÓNÉ DARÓCZ MÁRIA és PALKÓ-DELI ANDREA az EMMI elismerő oklevelét.

Jubileumi évüket ünnepeltéK: Mészárosné Suba Judit, Telek Zsuzsanna, Palkó-Deli Andrea.

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Jelentkezési lapok

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv