Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Iskolánkban hagyománnyá vált, hogy szezonzáró sportdélutánt tartunk a jégpályán a sporttagozatos osztályoknak. Az idén 2017.03.30-án korcsolya ügyességi versenyt rendeztünk. A szembeváltó és a „floorball a jégen” feladatokban az alsó és a felső tagozatos diákok külön-külön csapatokban mérték össze ügyességüket. Annak ellenére, hogy a csapatok vegyes korosztályúak voltak, gyorsan kialakult a csapatszellem. A sportesemény jó hangulatban zajlott, a diákok lelkesek és ügyesek voltak, oklevéllel és ajándékkal jutalmaztuk őket.Köszönet a testnevelő tanároknak a feladatok összeállításáért!

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv