A Mezei Megyei Diákolimpia (Martfű - 2018. március) eredményei:

III. kcs. fiú: 1. hely (Béres Martin, Nyekeczki Dániel, Major Dominik, Bakki Zsombor, Gyenes Richárd)
IV. kcs. lány: 1. hely (Schönborn Melinda, Bereczki Bíborka, Juhász Aba Nikolett, Török Karola, Petrányi Dóra)
II. kcs. fiú: 3. hely (Danka Hunor, Pető Bendegúz, Nagy Barnabás, Csányi Kristóf)
Egyéni eredmények:
IV. kcs. Schönborn Melinda 1. hely
III. kcs. Balla Fanni Anna 2. hely
Gratulálunk a szép teljesítményhez a diákoknak és a felkészítő tanárnak, Szöllősiné Kárpáti Ágnes tanárnőnek.