Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Április közepén játszotta első mérkőzéseit a JKSE Kosársuli a megyei U 9-es bajnokságban. A csapat szinte csak gyakorlós gyerekekből áll és így méltán lehetünk rájuk büszkék. Szolnokra kellett utaznunk, ahol két meccs várt a srácokra, a gyönyörű B. Nagy Pál Spotcentrum tornacsarnokában.
Első mérkőzésünket a Rákóczifalvai Párducokkal játszottuk. Fiaink nagy izgalommal és hatalmas meccsdrukkal mentek fel a játéktérre, de hamarosan kiderült, hogy ez mind fölösleges volt. Csapatom végig nagy fölénnyel lehengerelte a Párducokat. Már a félidőben 31:3-ra vezettünk. Csuka Dominik remek ziccereivel és Tóth Levente pontos középtávoli dobásaival nem tudtak mit kezdeni az ellenfél játékosai.
Végeredmény: JKSE Kosársuli – Rákóczifalvai Párducok 64:5.

Második mérkőzésünkön a Szolnoki Pindúrok csapatában már ügyesebb gyerekek vártak ránk. Lendületes játékunkat azonban ők sem tudták megfékezni. Petrics-Oláh Szabolcs remek passzaival, Csuka Dominik, Balogh Marcell és Gyetvai Máté pontos dobásaival, Gazsi Bogdán villámgyors védekezésével hamar elhúztunk és a különbség csak nőtt a meccs végéig.
Végeredmény: JKSE Kosársuli – Szolnoki Pindúrok 54-17.
A csapat tagjai : Csuka Dominik 2.c, Balogh Marcell 2.c, Gyetvai Máté 2.c, Petrics-Oláh Szabolcs 2.c, Nagy Barnabás 2.c, Nagy Dominik 2.c, Lipták Lóránt 2.c, Gazsi Bogdán 2.c, Udvardi Zétény 2.c, Tóth Levente 2.b, Varga Bende 2.b, Solti Marcell 2.b.                                                                                                                            
Baráth Géza testnevelő

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv