Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

TUGYI ZÉTÉNY(6.c)  és BÉCSI SÁRA (7.c) magyar bajnokok!!!!!!
2021.június 06-án rendezték meg Győrben a Diák I.Szf. Országos Bajnokságot. A Jászberényi Birkózó Clubot 5 fő képviselte. Tugyi Zétény 46 kg-ban remek birkózást bemutatva öt győzelemmel Bajnoki címet szerzett.
Bécsi Sára az 58 kg-os súlycsoportban szintén Bajnoki címet szerzett.
Gratulálunk Sárának és Zéténynek, illetve edzőjüknek, Száraz Tibornak a szép eredményhez!

Berény Cafe cikk: http://jku.hu/2021/06/07/becsi-sara-es-tugyi-zeteny-is-magyar-bajnok/