Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől

Két országos versenyen is 1. helyezést ért el ritmikus sportgimnasztika sportágban.
• X. Jász Kupa 2021. 09. 11-12. Jászberény JP Aréna Vásártér 17. Szervező: Jgse egyesület (vezető: Katonáné Nagy Márta)
• 23. Grácia Kupa országos verseny – augusztus 28-29. Szervezők: Grácia egyesület, Berek Irina és Fata Anita

Sok sikert kívánunk az országos magyar bajnokságra!

2021.09.11-én kerület megrendezésre Szentesen a Diák I.II.Szf. Kelet Területi Diákolimpia 9 megye részvételével.
Három Kelet Területi Diákolimpiai Bajnok Jászberényből:
Balról,: Baráth Hunor 58 kg (10 induló) Tugyi Zétény 46 kg.(13) Lagzi-Kovács Balázs 42 kg (12).
Tugyi Zétény 7.  osztályos tanuló szabadfogású birkózás sportágban Diák I. kategóriában 1. helyezést szerzett. Ugyanezen a versenyen Baráth Hunor 5.c Diák II. kategóriában szintén első lett.
Felkészítőjük Száraz Tibor edző.
Gratulálunk a szép sporteredményhez!

Boros Gerda 3.a osztályos tanuló a szabadidő lovas versenyen Érden és Cinkotán első és harmadik helyezést ért el. Gratulálunk a versenyben elért sikerekhez!