Budapesten rendezték meg az AUDI ISU Short Track Világkupa első  olimpiai kvalifikációs versenyét, amelyre 2017. szeptember 29-én pénteken iskolánk 89 tanulóval és 9 kísérővel is ellátogatott. A gyerekek nagyon élvezték a versenyt, lelkesen szurkoltak a futamokon.
Szombaton a hivatalos megnyitón iskolánk tanulói is szerepeltek: Somogyi Barbara, Dobrán Fanni, Dobrán Flóra, Nagy Netti, Redler Aisa,Szűcs Nikolett, Schönborn Virág, Schönborn Melinda,Major Dominik,Pető Bendegúz,Szűcs Márton. Büszkék vagyunk eddigi teljesítményükre, elkötelezettségükre.