Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: 5100 Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Budapesten rendezték meg az AUDI ISU Short Track Világkupa első  olimpiai kvalifikációs versenyét, amelyre 2017. szeptember 29-én pénteken iskolánk 89 tanulóval és 9 kísérővel is ellátogatott. A gyerekek nagyon élvezték a versenyt, lelkesen szurkoltak a futamokon.
Szombaton a hivatalos megnyitón iskolánk tanulói is szerepeltek: Somogyi Barbara, Dobrán Fanni, Dobrán Flóra, Nagy Netti, Redler Aisa,Szűcs Nikolett, Schönborn Virág, Schönborn Melinda,Major Dominik,Pető Bendegúz,Szűcs Márton. Büszkék vagyunk eddigi teljesítményükre, elkötelezettségükre.
 

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv