Székhely: 5100 Jászberény, Rákóczi út 53. Bejárat: Jászberény, Sportpálya út felől
tel: +36 57 404 200  +36 57 404 201 e-mail: szent.istvan.jaszbereny@gmail.com

Szeptember 17. és 19. között rendezték meg Budapesten az Olympic Hopes elnevezésű nemzetközi rövidpályás gyorskorcsolya versenyt, melyen 9 országból 140 versenyző vett részt.
A JSE versenyzői 21 fővel képviselték Jászberényt, főként a fiatalabbak korcsoportjaiban (F, E, D, C) álltak rajthoz. Belovai József vezetőedző és Cseh Liliána edző kísérte el a gyerekeket a versenyre.
Az ifjú tehetségek a szezon első, szlovákiai versenyéhez hasonlóan ezúttal hazai környezetben is kiváló eredményeket produkáltak. Összesen 22 dobogós helyezést szereztek az egyes távokon, illetve összetettben, miközben az időeredményeket tekintve 37 egyéni csúcs született.
Két váltóban is indult jászberényi csapat, a lányok (Gazsi Noémi, Marinka Tóth Anna, György Mira összeállításban) első, a fiúk (Balázs Levente, Gonda Gergő, György Nimród) harmadik helyezést értek el.
Egyéniben kiemelkedett György Mira 3 arany és összetett 1.hely; Szmetena Maja 1 bronz, összetett 5. hely; Pozsonyi Artúr 2 arany, 1 ezüst, összetett 1. hely; Bazsó Márton 1 ezüst, 2 bronz, összetett 3.hely; Gazsi Noémi 3 arany és összetett 1.hely; Marinka Tóth Anna 2 ezüst, összetett 2. hely; Tóth Tamás Olivér 1 bronz, összetett 3. hely;
További egyéni eredmények:
Marinka Tóth Réka 6. hely; Ádám Luca 8. hely; Szabó Janka 13. hely; Balázs Levente 6. hely; Gonda Gergő 9. hely; Ali Kristóf 12. hely; György Nimród 14. hely; Kármán Nagy Domonkos 16. hely; Boros Bence 19. hely; Földi Krisztián 23. hely (első versenyén vett részt); Szabó Jázmin 11. hely; Balázs Benedek 5. hely; Pető Bendegúz 8. hely; Arnóczki Ádám 16. hely; Pintér Kristóf  21. hely.

György Mira
F korcsoport
500 méter 1.hely
333 méter 1.hely
222 méter 1.hely
Összetett  1.hely
E-F váltó   1.hely

Szmetena Maja 2.b osztályos tanuló
F korcsoport 333 méter III. helyezés

POZSONYI ARTÚR SÓLYOM 2.b osztályos tanuló:
500 méteres táv:  1.helyezett
222 méteres táv:  1.helyezett
333 méteres táv:  2.helyezet
Összetett:  1. hely

KRÉTA e-napló

KRÉTA elektronikus ügyintézési rendszer

Integrált Könyvtári Rendszer

Órarend

Gyakorlati képzés

Elektronikus Oktatási Rendszer

Heti étlap

Iskolánk részt vesz az európai közösség pénzügyi támogatásával finanszírozott európai iskolagyümölcs-programban

Talentum alapítvány

innovation

Kedves Szülők!
Tisztelt Támogatóink!

Szeretném megköszönni, hogy személyi jövedelemadójuk 1%-ával támogatják a Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium alapítványát. Mindezt iskolánk fejlesztésére, s gyermekeik céljainak megvalósítására fordítjuk.

Bízom abban, hogy a jövőben is számíthatunk támogató együttműködésükre, oktató-nevelő munka támogatására.

A Talentum Alapítvány adószáma: 19223151-1-16
Az alapítvány számlaszáma: 10200586-45112076-00000000
Bank: K&H
                                                                   
Köszönettel:
Pomázi Imréné
Intézményvezető

Széchenyi terv